Witajcie filmowe mordunie!

GrEaT Icelandic adventure- czyli Kasia & Mati na ISLANDII

 

blankDziś przychodzę do Was z kolejną opowieścią – filmie ślubnym dla niezwykle pozytywnej pary młodej, Kasi i Mateusza.

Kasia i Mateusz to prawdziwie stworzeni dla siebie ludzie. Ich identyczne poczucie humoru, wyluzowanie i otwarcie na nowe przygody sprawiły, że praca z nimi była czystą przyjemnością. Ich ślub, który odbył się 20 maja 2023 roku, był ogromem uśmiechu i radości.

Mimo że Kasia i Mati mieszkają w Zamościu, to na swoją salę weselną wybrali Rezydencję w Szczerym Polu. Dlaczego? Bo im się po prostu podobała. Jeśli coś ich zachwyci, nie ma mowy, żeby się z tego wycofali. To właśnie taka jest para!

Przygotowania do ślubu odbywały się w Rezydencji w Szczerym Polu, a atmosfera pełna była dobrego humoru bo z nimi inaczej nie można. W takim towarzystwie czas mijał niezwykle szybko, i zanim się obejrzeliśmy, Kasia i Mateusz już wymieniali sakramentalne słowa przysięgi.

Wesele było prawdziwym rollercoasterem zabawy uśmiechów i emocji, ogień na parkiecie, sztafeta do tortu ślubnego, Kasia & Mati (ju noł łot aj min???? ) , nie ma lepszej ekipy do zrealizowania tego zadania. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów o tortach weselnych, to koniecznie zapytajcie Kasię i Matiego!

Na koniec wieczoru, aby ochłonąć po mocnych tańcach na parkiecie, Kasia, Mateusz i ich pozytywni wariaci wskoczyli do baaaaasenu. To był tuuurboo SZTOSOWY moment!

Plener ślubny- prawdziwy majstersztyk. Mateusz marzył o Islandii, i jak postanowił, tak też się stało. Razem z fotografem Grzegorzem Wasylko wylecieliśmy w czerwcu by grać ISLANDIE, gotowi na niezapomniane przygody. Widoki Islandii zapierały dech w piersiach, a ja osobiście mogłem na własnej skórze doświadczyć, jak epicko wysokie są mandaty za przekroczenie prędkości. Islandzki bloczek z mandatem zdecydowanie robi wrażenie!
Sen podczas wyjazdu = 0 bo jak zasnąć jak za oknem taaaakie widoki- nawet o 1.00 w nocy.

To był niesamowity czas, zarówno na weselichu jak i na plenerze ślubnym. Serdecznie zapraszamy Was na nasz film, który oddaje każdą chwilę tego wyjątkowego ślubu. Bądźcie gotowi na prawdziwą dawkę pozytywnej energii i niezwykłych emocji!

Do zobaczenia na dużym ekranie!

[Pamiętajcie o podlinkowaniu filmu lub informacji o tym, jak go znaleźć!]