Ekonomicznie-POZYTYWNE wariaty czyli STUDNIÓWKA 2024 EKONOMIKA

blank

Yo, yo, yo! Musimy Wam opowiedzieć o jednej z epickich styczniowych imprez, na jakiej mieliśmy przyjemność być! Mowa o studniówce Szkoły EKONOMIKA, która odbyła się 13 stycznia 2024 roku. Bez kitu, to było coś niesamowitego!

Wiedzieliśmy, że czeka nas coś wielkiego, ale to była OSTRA JAZDA….:)  Mimo, że mieliśmy sporo zaległego montażu weselnego (sorry, ale prace idą pełną parą!), to uszycie studniówki było jak zrzucenie plecaka w środku lasu. Czysta frajda!

No ale wracając do sedna – Ekonomik wybrał nasze studio filmowe DELTAPIX kolejny rok z rzędu! To już chyba mówi samo za siebie, że czasami uda się nam coś uszyć dobrze….:)!

A co do zdjęć, to tym razem zaskoczyliśmy! mieliśmy swoich własnych zaprzyjaźnionych fotografów – Marka Ćwika i Wasylko, którzy dali z siebie wszystko, żeby złapać każdy uśmiech i każdy moment tej nocy.

A co to za młodzież, człoooowieki mówie Wam….! W Ekonomiku rządzą same SPOKO mordeczki! Zawsze z uśmiechem na twarzy i zawsze gotowi na szaloną zabawę. Naprawdę, jak wziąć jedną z tych uśmiechniętych twarzy, to czysty boost pozytywnej energii!

A co do parkietu, to nie można zapomnieć o DJ-W-YOU! Ten gość to po prostu mega zabawny kozak, który poprowadził imprezę tak, że aż chciało się non-stop kręcić na parkiecie!

W skrócie, to była noc pełna gwiazd i magii! Nie było czasu na przerwę….

Do zobaczenia na kolejnej imprezie za rok…? Pozdro 600mordeczki!

Stay SPOKO!