blankPaulina & Kamil

…roztoczańskie WIELKIE loooove…

Cześć wszystkim! Dziś mam przyjemność opowiedzieć Wam o niezwykłym dniu, który mieliśmy okazję uwiecznić naszymi kamerami razem z Kamilem i Świeżakiem- ślub PAULINY I KAMILA. To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie, ponieważ Kamila znam od lat kiedy to jeszcze był malutkim chłopcem – pochodzi z mojej urokliwej rodzimej miejscowości otoczonej roztoczańskimi lasami:)

27 maja 2023 roku Paulina i Kamil powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”. Całe przygotowania do tego dnia odbywały się w domu, w otoczeniu bliskich przyjaciół i rodziny. Atmosfera była naprawdę niesamowita – pełna radości, emocji i miłości.
Ceremonia odbyła się w malowniczym kościele parafialnym w Kosobudach. Słowa wygłoszone przez księdza były tak wzruszające, że nie sposób było powstrzymać łez wzruszenia. Kiedy Paulina i Kamil spojrzeli na siebie w oczach, można było poczuć całą tę miłość i magię tego momentu.
Po uroczystości udaliśmy się do Kaczórek, do uroczego zajazdu Kalinka, gdzie czekał na nas prawdziwy przepych. Zespół ODYSEJA rozgrzał atmosferę swoim niesamowitym wykonaniem, a goście bawili się do białego rana. Ale to jeszcze nie koniec!

Pokaz sztucznych ogni przygotowany specjalnie dla Kamila i Pauliny był absolutnie spektakularny. Niebo nad Kalinką rozświetliło się tysiącem kolorów, tworząc niezapomniane widowisko, które dopełniło tę magiczną noc.

To był jeden z tych dni, których się nie zapomina. Pełen miłości, radości i emocji. Dziękuję Paulinie i Kamilowi, że mogłem być częścią ich wyjątkowego dnia i świadkiem ich miłości. Życzę im wiecznego szczęścia i miłości, która niech trwa wiecznie.

Tuuurbo zaprasza się na małą zapowiedź ICH DNIA 🙂