„WOJSKO-MIŁOŚĆ-PASJA- czyli ślub Klaudii i Wojtka”

blank
Dzisiaj chcemy Wam opowiedzieć o niezwykłym dniu który mieliśmy okazję uwiecznić  naszymi kamerami – ślub Klaudii i Wojtka. To był dzień pełen emocji, miłości i szaleństwa, którym chcemy się z Wami podzielić!

Klaudia i Wojtek to para, która naprawdę wie, jak zrobić szum! Ich historia zaczęła się w wojsku, gdzie Wojtek prowadząc szkolenie w którym uczestniczyła Klaudia oczarował… Miłość zrodziła się tam, wśród obowiązków i przyjaźni. A potem przyszedł dzień ich ślubu…

Początek tego szalonego dnia zaczął się od przygotowań. Klaudia i jej załoga piękności spędziły poranek w Justblush, gdzie fryzury, makijaże i słodycze leciały w najlepsze. A Wojtek wraz z eswoim tatą oraz ze swoimi ziomkami relaksowali się przy meczu piłki nożnej w Hotelu KORONNY. O, tak, to były początki dnia, które zapowiadały prawdziwą ucztę!

Następnie przyszła kolej na uroczystą ceremonię w kościele, gdzie Para Młoda  wypowiedziała SAKRAMENTALNE…TAK, emocje unosiły się w powietrzu, a łzy szczęścia popłynęły swobodnie!

Ale kto powiedział, że ślub to tylko powaga? Nie u Klaudii i Wojtka! Sala weselna zaczęła żyć własnym życiem – muzyka, taniec i niezapomniane chwile, które trwały do białego rana. Pierwszy taniec Klaudii i Wojtka na parkiecie był niczym z filmu, a DJ Kuba Król wydawał się znać sekrety dobrej zabawy!

Zamość, miasto pełne historii, było idealnym miejscem dla ich sesji zdjęciowej, Klaudia bardzo chciała by jej rodzinne miasto było na filmie…, Piękne widoki, urocze uliczki i zakochana para – BELLA CIAUUU

 

 

Dziękujemy Klaudii i Wojtkowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tego wyjątkowego dnia. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmiku z ich ślubu!