Dominika & Kamil…love in Italy Dolomites…

 

blank17 września 2022 roku stał się dniem, który na zawsze pozostanie w sercach Dominiki i Kamila, gdyż to właśnie tego dnia powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Cała ceremonia miała miejsce w malowniczym kościele pw. Św. Walentego i NMP w Wiązownicy. Wyjątkowy moment uwieczniał nie tylko obiektyw Przemka Wawrycy, ale także dynamiczny duet Mateusza (Magika) i Kacpra (Świeżaka), którzy z pasją rejestrowali każdą emocję tego wyjątkowego dnia. Fotografem odpowiedzialnym za uchwycenie tych momentów był Przemek Wawryca (Przemciu aj lowiu), który również wypadł jak superbohater z aparatem. Razem z Magikiem i Świeżakiem stworzyli trójkę, której nie da się opisać inaczej, jak tylko „dream team”.

Ślub był jak marzenie – białe suknie, czarne garnitury, uśmiechy na twarzach gości, a w oczach młodej pary błyszczały iskry szczęścia.Wesele, które nastąpiło po ceremonii, było pełne energii i radości. Hotel Jarosław i Restauracja ADM stały się areną niekończącej się zabawy. Kamery Magika i Świeżaka stawały się prawdziwymi świadkami miłości, która tańczyła na parkiecie….:)

Plener ślubny to jednak historia sama w sobie. Nieco żartobliwie, bo już 9 lipca 2023 roku, po pewnym czasie oczekiwania (haha), cała ekipa ruszyła w ponad 1000-kilometrową podróż do włoskich Dolomitów. Tam, w otoczeniu malowniczych gór, światła zachodzącego słońca i przytulnych wiosek, Mateusz, Kacper i Przemek stworzyli magiczne ujęcia, które przeniosą Dominikę i Kamila z powrotem do tego niezwykłego dnia za każdym razem, gdy spojrzą na zdjęcia czy film.

Ale to nie tylko praca. To była okazja, by bliżej poznać Dominikę i Kamila, a także Przemka – człowieka, który nie tylko uchwycił ich szczęście, ale także pomógł im je odkryć na nowo. Wspólnie spędzony czas w trakcie pleneru nie tylko dostarczył niezapomnianych chwil, ale także umocnił więzi między artystami a parą młodą.

 

Mooocno zaprasza się na zapowiedź ich WIELKIEGO DNIA 🙂