Angelika & Dominik

blank

10 września 2022 roku miałem przyjemność filmować razem ze Świeżakiem ślub Angeliki i Dominika, parę, którą poznałem podczas studniówki, którą filmowaliśmy w 2019 roku.

Angelika i Dominik to para, którą można nazwać „stworzoną dla siebie”. Już podczas studniówki można było wyczuć iskrzącą się miłość między nimi. Byli razem przez wiele lat, przeżyli wiele razem, i ten dzień, 10 września, był dla nich dniem, który od dawna marzyli wspólnie przeżyć.

Zadaniem uwiecznienia tego pięknego dnia na foto zajął się Łukasz Chudzik, który okazał się nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie, ale także niesamowicie sympatyczną mordeczką. Nasza współpraca od samego początku układała się znakomicie…:)

Angelika wyglądała oszałamiająco w swojej sukni ślubnej, a Dominik był pełen dumy i radości, że może połączyć się z nią na zawsze co zresztą widać nawet na klipie…:P

Na weselu nie zabrakło emocji, zabawy i tańca. Oprócz rodziny pary młodej, na parkiecie bawili się również liczni znajomi, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę. Każdy moment był wart uwiecznienia na filmie, każdy uśmiech, każdy taniec…ogień to za mało by opisać ich weselichoooo:)

Ślub Angeliki i Dominika udowodnił, że prawdziwa miłość istnieje i jest wartą czekania. Byłem zaszczycony, że mogłem być częścią tego dnia i uwiecznić te niezwykłe chwile na filmie.

Dla mnie jako filmowca to była nie tylko praca, ale również podróż w świat miłości, emocji i pięknych chwil. Angelika i Dominik, dziękuję, że mogłem to z Wami przeżyć i uwiecznić na filmie. Życzę Wam wiecznej miłości i szczęścia!