Natalia & Mateusz …fast food łączy ludzi…

blank

 

Czołem mordunie…:) dzisiaj pragnę podzielić się z Wami emocjonującą historią reportażu ślubnego Natalii i Mateusza! Ich sakramentalne „Tak” padło 17 czerwca 2024 roku, a cała przygoda z ich ślubem rozpoczęła się w pięknym kościółku na wodzie pw. św. Jana Nepomucena w Zwierzyńcu, w samym sercu roztocza, czyli moim nowym uluuubieńszym kościółkuna ziemi. Ten kościół jest po prostu love at first sight!
Razem z Kamilem oraz fotografem Szymonem Łyciukiem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia. Pan Młody Mateusz ubierał się do ślubu w gościńcu „SAMI SWOI”, gdzie czas płynął niezwykle szybko, zanim się obejrzeliśmy, już byliśmy u Natalii. Ta chwila spędzona z Narzeczoną i jej świadkową w ogrodzie przy lampce szampana była pełna radości i emocji.

Niebawem najbardziej poruszający moment – FIRST LOOK, czyli spotkanie Natalii i Mateusza przed samą ceremonią ślubną. To magiczne spojrzenie, pełne miłości i oczarowania, było niezapomniane mimo niepogody ich spotkanie odbyło się w deszczu…:)
Natalię do ołtarza poprowadził jej Tata, a podczas mszy nie zabrakło wzruszeń i uśmiechów. Na sali tanecznej gości bawił fantastyczny DJ AXEL, Hubercik zawsze potrafi rozgrzać atmosferę swoją muzyką, rozpalając ogień na parkiecie…:)
Jeśli macie ochotę odrobinę wsłuchiwać się w to szalone ślubne tango, to stay tuned! i moocno zapraszamy 🙂

 

Natalio & Mateuszu było nam tuuurbo miło że mogliśmy być z Wam:)

Miłości, miłości i jeszcze raz miłości Wam życzymy…:)