Kasia | Bartek…”niech to co się tak pęknie rozpoczęło….”

 

blank

 

Hej, kinomaniacy i miłośnicy ślubnych historii! Nie zwalniamy…, dziś mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Opowiemy Wam, jak 10 czerwca 2023 filmowaliśmy niesamowity ślub Kasi i Bartka, pary, którą poznaliśmy jeszcze w sierpniu 2021 roku na weselu Mateusza i Oli. To była niezapomniana przygoda, pełna śmiechu, emocji i wspaniałych chwil!
Wszystko zaczęło się na weselu Mateusza (brata Kasi) i Oli w 2021 roku, gdzie po raz pierwszy spotkaliśmy Kasię i Bartka, i to właśnie Kasia pokazała bratu „nas” na internetach…:P, i powiedziała że jak będzie jej ślub to na pewno będziemy MY. I tak też się STAŁO:)
Od samego rana przygotowania Kasi i Bartka toczyły się w atmosferze śmiechu i dobrej zabawy. Kasia ze swoją świadkową żartowała i śmiała się przy winku:), a Bartek ze swoim świadkiem nie przestawał opowiadać zabawnych anegdotek dotyczących ich pierwszego spotkania.
Kościół wypełniony był pozytywną energią, a emocje sięgały zenitu. Przysięga małżeńska była pełna miłości i szczerości, a łzy szczęścia pojawiały się nie tylko na twarzach młodej pary, ale i wszystkich gości. To był magiczny moment…
Po wzruszającej ceremonii przyszedł czas na weselicho, które odbyło się w REGENCIE. Za muzykę odpowiadał niezastąpiony MIXBAND, który rozkręcił imprezę do granic możliwości.
Nie możemy zapomnieć o plenerze ślubnym, który zorganizowaliśmy na malowniczym Roztoczu gdzie magia jest zawsze…:)
Nie sposób nie wspomnieć o naszym przyjacielu i fotografie, Grzegorzu, znanym również jako „Gimli”. To on uwieczniał najpiękniejsze chwile zarówno na weselu Mateusza i Oli, jak i na ślubie Kasi i Bartka. Jego talent i poczucie humoru jest naprawdę niesamowite…
Kasiu & Bartku raz jeszcze Wszystkiego naj naj naj…:)
Dzięki, że jesteście z nami! Do następnego wpisu!
Wasz zespół filmowy