Asia | Seba „…będą trwać razem aż do śmierci…”

blank

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami moimi niesamowitymi przeżyciami z filmowania wyjątkowego ślubu Asi i Sebastiana, który odbył się 12 sierpnia 2022 roku. Ale zanim przejdę do opowieści, pozwólcie, że przedstawię Wam naszą ekipę, bo nie tylko ja i świeżak tam byliśmy, ale także fotograf Grzegorz Wasylko, czyli GIMLI, RAZEM mieliśmy swój moment chwały tego dnia….

To był dzień pełen emocji, nie tylko dla pary młodej, ale i dla mnie osobiście. Mama Asi, a zarazem opiekunka mojego małego spartana synka Filipa, dlatego tego dnia czułem się tak, jakbym brał udział w weselu mojej własnej rodziny!

Atmosfera była niesamowicie sympatyczna – goście z uśmiechem na twarzach, rodzina wspierająca przyszłą parę młodą, a GIMLIM w swoim stylu z poczuciem humoru cykał foteczki. Jego nazwa może kojarzyć się z bohaterem z „Władcy Pierścieni”, ale nasz Grzegorz nie potrzebował magicznego pierścienia, by wyczarować niezapomniane fotografie!

Ceremonia była wzruszająca, a przysięga Asi i Sebastiana – niczym scenariusz z romantycznej komedii. W tle czuło się wsparcie, miłość i przyjaźń, która była widoczna zarówno na twarzach gości, jak i na ekranie kamery.

Po uroczystości przyszła pora na zabawę! Dzięki DJ Kubie Królowi parkiet był pełen uśmiechów, tańca i świetnej zabawy.

Aż trudno mi było uwierzyć, że to ja mam zaszczyt to wszystko uwiecznić na filmie. Ale widząc szczęście Asi i Sebastiana oraz całe to szaleństwo, które towarzyszyło im tego dnia, wiedziałem, że muszę tego doświadczyć jeszcze nie raz!

Cały dzień upłynął nam w ekscytującej i radosnej atmosferze, a kiedy przychodziło pożegnanie, wiedzieliśmy, że ten ślub na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. To był czas pełen miłości, przyjaźni i dobrej zabawy, a ja czuję się zaszczycony, że mogłem być częścią tego wyjątkowego dnia.

Tak więc, mordeczki mooocno się Was zaprasza na malą zapowiedź tego dnia…