Kasia i Mateusz: Miłość i Motoryzacja

blank

 

Witajcie w naszym najnowszym wpisie blogowym! Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłą historią ślubu, który nagrywaliśmy dla Kasi i Mateusza. To było niezwykłe wydarzenie, pełne miłości, humoru i oczywiście… motoryzacji!

9 lipca 2022 roku Kasia i Mateusz zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne „tak” i rozpocząć wspólną drogę życia. Jednak plener ślubny, który mieliśmy przyjemność uwiecznić, odbył się dopiero na początku czerwca 2023. Mimo tego, okazało się, że warto było czekać…:)

Na samym początku przygotowań do ślubu odwiedziliśmy Matiego. Musimy przyznać, że atmosfera była niezwykle motoryzacyjna! Mateusz jest prawdziwym pasjonatem motoryzacji, zwłaszcza jeśli chodzi o duże auta, takie jak legendarne Scanie. Więc postanowiliśmy jego przygotowania zrealizować tam gdzie spędzą odrobinę swojego czasu…czyli w garażu:))

A teraz pora na Kasię! Ta urocza dziewczyna, zawsze pełna humoru i pozytywnej energii, niezrażona żadnymi niespodziankami, przygotowywała się do tego wyjątkowego dnia. Nawet kot, który przypadkiem zrobił sobie drapak z jej welonu, nie zdołał popsuć jej nastroju. Kasia jest osobą pełną ciepła i optymizmu, co widać było na każdym kroku podczas przygotowań.

Wesele! Wieczór pełen tańca, śmiechu i radości. A to wszystko dzięki wspaniałej kapeli muzycznej – Ex-Azji. Henio, który był odpowiedzialny za rozkręcenie imprezy, poradził sobie znakomicie. Parkiet był w ogniu…:D

Abyście mogli poczuć choć trochę atmosferę tego niesamowitego ślubu…:) mooocno się zaprasza na małą zapowiedź filmową.

Kasiu i Mati raz jeszcze ogromnę DZIĘKI za zaufanie i możliwość uwiecznienia WASZEGO WIELKIEGO DNIA.

Moorduunie do zobaczenia w kolejnym wpisie!