Ola | Daniel …miłość, Bóg, honor, ojczyzna…

blankŚlub to moment, który przynosi ze sobą wiele emocji, a historia ślubu Daniela i Aleksandry jest właśnie taką opowieścią pełną miłości, służby i magii. Byliśmy świadkami tego wyjątkowego dnia.
Daniel i Aleksandra to para, która emanuje pozytywną energią i miłością do życia. Daniel, młody ułan, oddaje się służbie dla innych, a Aleksandra, pani psycholog, pomaga ludziom znaleźć wewnętrzny spokój i równowagę. Ich pasje i zaangażowanie w pomoc innym sprawiły, że ich historia była jeszcze bardziej inspirująca. Przygotowania do ślubu to czas, kiedy wszystkie detale są starannie zaplanowane, a atmosfera jest napełniona miłością i radością. Byliśmy zaszczyceni, że mogliśmy uwiecznić te chwile, obserwując, jak para przygotowuje się do tego wyjątkowego dnia. Każdy szczegół, od sukni Aleksandry po mundur Daniela, był wyrazem ich osobowości i miłości. Ceremonia była prawdziwym spektaklem emocji. W kościele dowiedzieliśmy się więcej o służbie ułanów i pracy psychologa. To była piękna ilustracja tego, jak obie te dziedziny są służbą dla drugiego człowieka. W momencie, kiedy wymienili przysięgi, można było zobaczyć iskrę między nimi, która przemienia się w piękno ich wspólnego życia.
Zapytacie jak było na weeeeselisku…? Parkiet weselny był pełen ognia. Wspólnie z zespołem WASYLKO, Sara i Szczepan, udokumentowaliśmy (chyba ?) wszystkich ułanów i nie tylko. Dwoje tych pozytywnych mordeczek bawiła się jak nigdy wcześniej, a miłość, która ich połączyła, była widoczna na każdym kroku.

Sesja Plenerowa…? Magia Lat Minionych

Sesja plenerowa była niczym podróż w czasie. W tematyce lat minionych, para przeniosła się do świata, gdzie dominowały elementy klasyczne i nostalgiczne. Stary dworek, fortepian i malownicze krajobrazy tworzyły magiczną scenerię. Jednak prawdziwą perłą była jazda konno, która niosła ze sobą dawkę mooocnej adrenaliny (Daniela zapytajcie…:P.

Mooocno się zaprasza na małą zapowiedź…:)