Kasia | Bartek …sympatyczni jesteście i zakochani…

blank

Z ogromną przyjemnością chcemy podzielić się kolejną piękną historią z naszego filmowego portfolio. 24 czerwca 2023 roku mieliśmy zaszczyt realizować film ślubny dla Kasi i Bartka. Te pozytywne mordeczki są w sobie mocno zakochane, co podkreślił nawet ksiądz podczas kazania na ich ślubie.

Pomimo natłoku pracy i wychodzenia z zaległości, dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza produkcja była wyjątkowa i pełna emocji. Ślub Kasi i Bartka był tego doskonałym przykładem. Za kamerami tego dnia stanęli nasi niezastąpieni operatorzy – Magik i Świeżak. Szyjąc ich film ślubny, z pełnym przekonaniem możemy przyznać księdzu rację: oni są naprawdę w sobie zakochani.

Fotografem tego dnia był nasz sympatyczny kolega Therence (Kamil Gil Foto GT), który świetnie uchwycił każdy ważny moment. Sala weselna w restauracji IGNIS dostarczyła nie tylko pięknej scenerii, ale i niezapomnianej atmosfery. Z całego serca polecamy to miejsce na wyjątkowe wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy na małą zapowiedź ich wielkiego dnia. Kasiu i Bartku dziękujemy za zaufanie i możliwość bycia częścią tego wyjątkowego dnia.