Joanna | Michał

…miłość, wierność, i uczciwość…

blank
Sezon 2k23 rozpoczął się u nas z wielkim przytupem, a wraz z nim niesamowita historia miłości Joanny i Michała. Współpraca z nimi była prawdziwą przyjemnością, a ich ślub wiosną 29 kwietnia 2023 roku był wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci.
Przygotowania do tego wyjątkowego dnia były pełne emocji, wzruszeń i radości. Zanim się obejrzeliśmy, Joanna i Michał stali już razem przy ołtarzu, gdzie ksiądz złączył ich dłonie sakramentalnym „TAK”.
Miejsce wybrane na wesele było równie malownicze co sama historia miłości pary. Zalew w Nieliszu, otulony przyrodą, stał się świadkiem kolejnego etapu życia Joanny i Michała. Pensjonat MARINA okazał się idealnym miejscem na ten szczególny dzień. Czerwony parkiet, na którym toczyła się zabawa weselna, był jednym z wielu niesamowitych elementów tego wydarzenia. A kto inny mógłby być odpowiedzialny za rozgrzewanie atmosfery, jeśli nie Ania „RUDA”? Jej ognisty temperament sprawił, że parkiet był zapełniony po brzegi przez całą noc. Ania „RUDA” to kobieta, która wie, jak sprawić, żeby wszyscy bawili się świetnie. Jej pasja do muzyki i talent do rozkręcania imprez sprawiły, że każdy z gości czuł się jak gwiazda na scenie. Parkiet pełen po brzegi, uśmiechy na twarzach – to był jeden z tych wesel, na które wszyscy będą wspominać.

Joanna i Michał zapisali się nie tylko w rejestrze małżeństw, ale także w naszych wspomnieniach jako para, która rozpoczęła Sezon 2k23 z niezapomnianym przytupem! Czerwony parkiet, ognisty temperament Ani „RUDY” i ta cała energia – to był dzień, który na długo zostanie w pamięci. No i życzymy im, żeby każdy dzień ich życia był równie fantastyczny jak ta impreza! ????????

 

ZAPRASZAMY 🙂