Diana & Kamil

 

blank

 

I dobiliśmy z szyciem do połowy lipca… wiemy, że to nie jest turbo rekord szycia,? ale dla nas czerwiec i lipiec to jak dla niektórych cały sezon… ale nie o tym będziemy prawić w tym najnowszym wpisie.
Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić Wam historię Diany i Kamila. Nie będę się rozpisywał o tym co jest między tymi mordeczkami… musicie to zobaczyć sami…? Diana i Kamil do ślubu przygotowywali się na pełnym luzie w swoim wspólnym mieszkaniu, ale przed tym towarzyszyliśmy Kamilowi podczas stylizacji włosów u Best The Best barbera ZBIR ZAMOJSKI (polecam tych allegrowiczów), zaś Dianie towarzyszyliśmy podczas wizyty w Just Blush <—– jakie tu cuda? uprawiają to chyba nie trzeba mówić? a i cuuuukierasy mają dobre ? . O dekorację zadbała Natalia z INLOVE? (dajcie jej wolną rękę, a szczeny z podłogi trzeba zbierać na widok dekoracji), nadzór nad salą  PENSJONAT MYKA sprawowała niezawodna Pani menager Kinga Kozyra <—rzeczy nie możliwe od ręki na cuda trzeba poczekać ? Za ogień na parkiecie odpowiadał nie zastąpiony DJ THOMAS Tomasz Rogoża???

 

Ale dosyć słodzenia…musicie to zobaczyć… przed Wami Diana i Kamil i mała zapowiedź tego o czym marzy każdy człowiek na tym świecie…

 

P.s Justyna pamiętaj cuksy są ważne 🙂
frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>