Ania | Marek … bo miłość jest czymś najważniejszym w życiu człowieka…

blank

 

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami historią niezapomnianego ślubu Ani i Marka, który odbył się 30 kwietnia 2022 roku w pięknej scenerii Dworu Dwikozy. Choć plener ślubny zrealizowaliśmy dopiero 5 czerwca 2023 roku, to ten wyjątkowy dzień wciąż jest mi w pamięci. Ania i Marek to naprawdę sympatyczni ludzie, a ich ślub był pełen miłości, urody i… wdzięków psiej towarzyszki, Galii, pięknego i mądrego border collie, choć widać było odrobinę stresu w jej oczach.

Dwor Dwikozy, z otaczającymi go ogrodami i malowniczym krajobrazem, był idealnym miejscem dla tej romantycznej uroczystości. Ania, w pięknej sukni ślubnej, emanowała urodą i pewnością siebie. Marek, ubrany w elegancki garnitur szyty na miarę przez Mateusza Szczepańskiego ( tutaj namiary na instagramowy profil:  ms.mateuszszczepanski ), nie mógł oderwać od niej wzroku. Było widać, że para ta jest zdecydowanie stworzona dla siebie.Ach, i nie mogę zapomnieć o naszym utalentowanym fotografie, Emilu Cabaju, który uchwycił wszystkie najpiękniejsze chwile tego dnia. Emil, który jest również moim przyjacielem, potrafił doskonale oddać magię i emocje tego wyjątkowego ślubu.

Po ceremonii przyszedł czas na zabawę i świętowanie. Sala balowa Dworu Dwikozy była wspaniale przystrojona, a atmosfera była pełna radości i beztroskiego śmiechu.

Ciekawi…? A więc zapraszamy na małą zapowiedź…:)